ul. Czerniakowska 178a,
Warszawa
+48 22 407 33 07
+48 572 312 121

Jak najlepiej powiększyć biust?

drgrzesiak 11.10.2019

Powiększanie biustu – historia Alicji

Ala jest filigranową brunetką po trzydziestce. Filigranowa – to ładne określenie nadała jej przyjaciółka, Ala raczej myślała o sobie: mała, chuda, płaska. To prawda, Ala miała bardzo drobną, dziewczęcą budowę ciała i dojrzewanie niewiele zmieniło jej ciało.

W przypływie autoironii Ala powtarzała, że może zjeść za trzech mężczyzn, a i tak nawet gram tłuszczu nie trafi w miejsce gdzie powinien być biust.

Najbardziej Ala cierpiała w liceum, gdy koleżanki dumnie chwaliły się coraz większymi piersiami i bardzo wyciętymi dekoltami, a ona raczej była gotowa założyć dwie bluzki i wcisnąć skarpetki w biustonosz, by cokolwiek zaznaczyło się pod ubraniem. Chodziła zgarbiona i starała się nie rzucać w oczy chłopięcą sylwetką. Najgorzej było przed lekcjami wf, gdy wszystkie dziewczęta przebierały się i raczej niewiele uchodziło uwadze koleżanek. Również płaska klatka piersiowa Ali, co powodowało falę przykrych żartów i w konsekwencji ogromne kompleksy dziewczyny.

Na studiach Ala poznała swojego przyszłego męża, któremu ani trochę nie przeszkadzała drobna budowa ciała, ale kompleksy Ali nie znikły.

Po urodzeniu bliźniaków mały, ale kształtny biust Ali zmienił się w płaski i obwisły, niczym nie przypominając dziewczęcych piersi. Pomimo radości z macierzyństwa, Ala cierpiała patrząc w lustro.

Obsesyjnie myślała jak najlepiej powiększyć biust. Przeglądała doniesienia plotkarskich portali o operacjach powiększania biustu wśród znanych i bogatych i w cichości ducha im zazdrościła. Wertowała reklamy internetowe klinik specjalizujących się w powiększaniu piersi i sprawdzała ceny zabiegów.

Pewnego dnia zdobyła się na odwagę i porozmawiała o swoim zmartwieniu z mężem, który kochał Alę i rozumiał potrzeby swojej żony. Wspólnie ustalili, że Ala uda się do kliniki i dowie jak przebiega zabieg.

Na konsultację Ala udała się do znanej warszawskiej kliniki oferującej zabiegi korekty piersi własnym tłuszczem.

Ta naturalna i bezpieczna metoda zyskała aprobatę Ali, która obawiała się charakterystycznych, twardych i nienaturalnych piersi powiększanych implantami.

Podczas zabiegu, do którego zakwalifikowała ją cierpliwa i kompetentna chirurg plastyk z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w zawodzie, Ala spała i nie czuła ani pobierania własnej tkanki tłuszczowej, która odłożyła jej się na udach i brzuchu po ciąży, ani podawania tłuszczu w piersi.

Po wybudzeniu Ala mogła podziwiać efekt metody powiększania piersi własnym tłuszczem i radość jej nie miała końca. Choć trzeba przyznać, że Ala będzie potrzebowała drugiego uzupełnienia, co jest standardową praktyką przy stosowaniu metody powiększania biustu własnym tłuszczem.

Ala była niezmiernie zadowolona już z połowicznego efektu i nie mogła doczekać się ponownego zabiegu.

Zyskała dzięki nowej sylwetce pewność siebie, jakiej nigdy nie czuła, odzyskała poczucie kobiecości i piękna. Samopoczucie bardzo poprawiło się Ali, a dzięki temu zyskała również cała rodzina Alicji.

Kompleksy nasilane przez lata samokrytyki i własnej, ostrej oceny potrafią załamać poczucie pewności siebie nawet najsilniejszej osoby. Operacje plastyczne powiększania biustu w dzisiejszych czasach to jeden z najbardziej rozpowszechnionych zabiegów z dziedziny chirurgii estetycznej na świecie. Dodatkowo bezpieczna metoda wykorzystania własnych komórek tłuszczowych, które pobiera się od pacjentki z rejonów ciała, gdzie zebrało się go najwięcej (brzuch, uda, plecy) pozwala na wyjątkowo małoinwazyjną ingerencję w organizm kobiety, efekt jest całkowicie naturalny i pozostaje na całe życie. Nie ma konieczności wymiany implantów, gdyż ich po prostu nie ma. Własne komórki tłuszczowe idealnie uzupełniają piersi, a biust jest miękki i nie do odróżnienia od naturalnego.

Ważne wyłącznie, by zadać sobie trud i poszukać na rynku klinikę i lekarza, który specjalizuje się w metodzie przeszczepu własnego tłuszczu. Ale już coraz więcej specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej całkowicie odchodzi od metody sztucznych implantów na rzecz własnych komórek tłuszczowych, gdyż zdają sobie sprawę, że jest to bezpieczny i nieinwazyjny sposób na poprawę urody pań.

Najnowsze posty

Blog

Wampirzy lifting

10.12.2019

Wampirzy lifting – zalety kuracji osoczem bogatopłytkowym Jednym z najciekawszych, bo bezinwazyjnym, bezpiecznym i skutecznym sposobem na rewitalizację skóry twarzy, głowy czy szyi jest kuracja osoczem bogatopłytkowym, potocznie zwana jako wampirzy lifting. Na czym polega wampirzy lifting? Jakich efektów możemy się spodziewać? Ile kosztuje? Odpowiedzi w dalszej części artykułu. Na czym polega wampirzy lifting? Zabieg […]

Czytaj więcej

Kategorie

Tagi

Zapisz się na konsultacje »

KONTAKT

KLINIKA GRZESIAK
ul. Czerniakowska 178a, 00-440 Warszawa

Telefon: +48 22 407 33 07
Tel.kom: +48 572 312 121

e-mail: info@klinikagrzesiak.pl

window