ul. Czerniakowska 178a,
Warszawa
+48 22 407 33 07
+48 572 312 121

Opinie pacjentów

Witam. Jestem po operacji piersi, tzn. rekonstrukcja kształtu (po kilku ciążach było to w moim przypadku wręcz konieczne) i implanty. Bardzo długo z nią zwlekałam, jak i bardzo długo szukałam odpowiedniego chirurga, ale ostatecznie się zdecydowałam 🙂 Mój wybór padł na Dr Monikę Jachnę Grzesiak z Warszawy. Pani doktor jest świetnym fachowcem z wieloletnim doświadczeniem i mega umiejętnościami. Jest cudowną osobą, każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Nie robi „masówy” jak to zdarza się u wielu chirurgów. Poświęca bardzo dużo czasu i uwagi dla każdej pacjentki, wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Mój przypadek był bardzo skomplikowany, a już 3 dni po operacji nie odczuwałam praktycznie żadnego bólu. Piersi pięknie się goją i codziennie cieszą moje oczy. Jestem bardzo zadowolona, że mój wybór padł na Dr Grzesiak 🙂

Źródło: operacje-plastyczne.pl


Pani Doktor jest profesjonalistką. Przed konsultacją w klinice Dr Grzesiak, byłam na wizycie u innego lekarza, z którego nie byłam zadowolona. Pani Doktor jest żywiołową, bardzo sympatyczną osobą, która przekonała mnie w 100 %. Od samego początku, jeszcze przed operacją, personel kliniki otoczył mnie opieką i zainteresowaniem. Nie musiałam martwić się o nic, musiałam jedynie zrobić badania. Jestem bardzo zadowolona.

Źródło: znanylekarz.pl


Jestem kilka dni po operacji biustu, Pani dr rzeczowo dobrała odpowiednie implanty, konsultując moje potrzeby, do niczego nie namawiała, co za tym idzie efekt jest taki jakiego oczekiwałam:) na chwilę obecną mogę powiedzieć że wszystko ładnie się goi, ból z nia na dzień ustępuje, piersi wyglądają bardzo ładnie, a podobno mają wyglądać jeszcze lepiej po ustąpieniu drobnej opuchlizny. Zawsze bałam się zabiegów operacyjnych i dlatego zwlekałam bardzo długo z decyzją o operacji, jednak teraz już wiem że zupełnie nie było się czego bać. Polecam każdej kobiecie, której piersi po ciąży i karmieniu piersią, sprawiały, że nie czuła się kobieco.

Źródło: znanylekarz.pl


POLECAM POWIEKSZENIE PIERSI DR. GRZESIAK REWELACJA
15 kwietnia 2016 odbył się mój zabieg powiększenia piersi. Współpraca z Doktor od samego początku przebiegała bardzo pomyślnie. Podczas konsultacji uzyskałam szczegółowe informacje , odpowiedzi na nurtujące mnie pytania jak również pomoc w wyborze wielkości implantów , z których jestem bardzo zadowolona . Podczas pobytu w klinice przed i po zabiegu – zostałam otoczona profesjonalną opieką. Cały personel oraz jego podejście do pacjenta oceniam CELUJĄCO. Jestem wdzieczna całym sercem.
ZDECYDOWANIE polecam każdemu wspolprace z tą kliniką. Pozdrawiam

Źródło: wizaz.pl


Dobrze jest zobaczyć swój nos po zabiegu bez opatrunków. Znacznie krótszy i bez garbka (9 dzień po zabiegu w klinice doktor Grzesiak). Na wynik operacji będę jednak musiała jeszcze poczekać aż zejdzie opuchlizna z nosa i twarzy. Pani doktor jest moim nosem zachwycona, nie pozostaje mi nic innego jak tylko cierpliwie czekać. Na pewno już teraz mogę bardzo dobrze ocenić cały personel kliniki. Zarówno asystentkę jak i pozostałe osoby które się mną zajmowały po zabiegu. Zawsze mogłam liczyć na ich pomoc i wsparcie, co jest niezmiernie ważne w okresie rekonwalescencji. Doktor Grzesiak w trosce o pacjenta jest bardzo wymagająca wobec personelu, jednocześnie zawsze ciepła, serdeczna.
Źródło: kafeteria.pl
 

W październiku miałam wykonaną w klinice dr Grzesiak operację podniesienia piersi. Była to operacja wykonana metodą pionowego cięcia. Z tego co wiem, ta metoda jest rzadko stosowana w Polsce, a szkoda, bo jest mniej bolesna i uciążliwa niż tzw. kotwica. Po operacji jeszcze tego samego dnia wyszłam z klinki. Nie musiałam nosić żadnych drenów. Ból był niewielki. A efekt – od razu widoczny. Jestem bardzo zadowolona, bo nie spodziewałam się, że rezultat będzie aż tak dobry. Dlatego szczerze polecam klinikę dr Grzesiak. Spotkałam się z profesjonalizmem i opieką, której mogą pozazdrościć inne kliniki.
Źródło: rynekmedyczny.polki.pl
Zapisz się na konsultacje »

KONTAKT

KLINIKA GRZESIAK
ul. Czerniakowska 178a, 00-440 Warszawa

Telefon: +48 22 407 33 07
Tel.kom: +48 572 312 121

e-mail: info@klinikagrzesiak.pl

window