ul. Czerniakowska 178a,
Warszawa
+48 22 407 33 07
+48 572 312 121

LIPOFILLING TWARZY

Lipofilling twarzy - Dr Grzesiak

Doktor Grzesiak jest wybitną specjalistką w przeprowadzaniu przeszczepu własnego tłuszczu (LIPOFILLING). Jest to jej znak rozpoznawczy w środowisku lekarzy chirurgii plastycznej.

Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna liczba zabiegów przeszczepu tłuszczu, dają gwarancję bezpieczeństwa i doskonałych efektów.

Lipofilling (lipofilling), czyli autologiczny przeszczep tłuszczu. Opiera się na wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej do wygładzenia bruzd, korekcji zmarszczek, powiększenia ust i uzupełnieniu ubytków spowodowanych urazami, chorobami i wadami wrodzonymi. Lipofilling można połączyć z plastyką powiek górnych i dolnych oraz z liftingiem twarzy. Ten rodzaj zabiegu stosuję się w przypadku cieni pod oczami oraz wychudzonej twarzy po dużej utracie wagi ciała.

Opis zabiegu: tkankę tłuszczową pobiera się najczęściej z fałd brzusznych lub przyśrodkowych powierzchni ud i kolan. Następnie podaje się ją frakcjonowaniu i odpowiednio przygotowaną przeszczepia w dowolnej ilości. Tłuszcz pozostaje w tkankach przez resztę życia.

Znieczulenie: miejscowe lub ogólne.

Czas trwania: 30-60 minut.

Rekonwalescencja: okres rekonwalescencji trwa około 10 dni. W pierwszym tygodniu od zabiegu niewskazane jest korzystanie z sauny, basenu i siłowni. U Pacjentów należy wykonać serię masaży limfatycznych w miejscach pobrania tkanki tłuszczowej, które zlikwidują obrzęki i skrócą czas wchłaniania siniaków. Istnieje możliwość ich wykonania przez masażystę w Klinice Dr Grzesiak.

Możliwe powikłania: małe ryzyko powikłań, wyklucza się odrzucenia oraz uczulenia. Po zabiegu nie występują blizny.

Więcej o lipofillingu przeczytasz tutaj.

KONTAKT

KLINIKA GRZESIAK
ul. Czerniakowska 178a, 00-440 Warszawa

Telefon: +48 22 407 33 07
Tel.kom: +48 572 312 121

e-mail: info@klinikagrzesiak.pl

window