Powiększenie ust Warszawa – jak wygląda zabieg?

Lipotransfer Warszawa to zabieg polegający na pobraniu tkanki tłuszczowej pacjenta i przeniesienie jej w odpowiednie miejsce. Najczęściej materiał pozyskuje się z fałd brzusznych lub przyśrodkowych powierzchni ud i kolan. Następnie podaje się go frakcjonowaniu i odpowiednio przygotowany przeszczepia w dowolnej ilości. Tłuszcz pozostaje w tkankach przez resztę życia. Wypełnienie zmarszczek Warszawa może być wykonane w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym.

Korekcja zmarszczek Warszawa nie powoduje występowanie blizn, a ryzyko powikłań, uczulenia czy odrzucenia jest bardzo małe. Sam zabieg jest stosunkowo krótki i trwa 30 min do 1 godz. Okres rekonwalescencji z kolei trwa ok 10 dni. Warto zadbać, aby w pierwszych tygodniach po zabiegu nie wykonywać intensywnego wysiłku, a także bezwzględnie zrezygnować z korzystania z sauny, basenu i siłowni. Aby zmniejszyć obrzęki, a przede wszystkim skrócić czas wchłaniania się siniaków warto skorzystać z serii masaży limfatycznych w miejscach, z których został pobrany tłuszcz.

Chcesz powiększyć usta, wypełnić zmarszczki czy pozbyć się blizn? Doktor Grzesiak – chirurg plastyczny Warszawa to wybitna specjalistka w przeprowadzaniu przeszczepu własnego tłuszczu. Nie bez powodu więc lipofilling jest Jej znakiem rozpoznawczym w środowisku lekarzy chirurgii plastycznej. Wieloletnie doświadczenie, autorskie techniki a przede wszystkim ogromna liczba zabiegów przeszczepu tłuszczu, dają Ci gwarancję bezpieczeństwa i doskonałych efektów wykonanych zabiegów.

</span

Dodatkowe informacje

Jak długo utrzymuje się efekt?

Do 10 lat.

W jakim czasie od zabiegu będzie widoczny efekt?

30 dni.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, po zabiegu nie ma blizn na twarzy.

Cena

4000 – 10 000 PLN

Efekty zabiegów

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.