Opis zabiegu

Tkankę tłuszczową pobiera się najczęściej z fałd brzusznych lub przyśrodkowych powierzchni ud i kolan. Następnie podaje się ją frakcjonowaniu i odpowiednio przygotowaną przeszczepia w dowolnej ilości. Tłuszcz pozostaje w tkankach przez resztę życia. Zabieg może być wykonany w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym. Okres rekonwalescencji trwa ok 10 dni. W pierwszych tygodniach po zabiegu niewskazane jest korzystanie z sauny, basenu i siłowni. U pacjentów zaleca się wykonanie  serii masaży limfatycznych w miejscach, z których został pobrany tłuszcz. Mają one na celu zmniejszenie obrzęku, a także skrócenie czasu wchłaniania siniaków.

Po zabiegu nie występują blizny. Wyklucza się odrzucenia oraz uczulenia, występuje małe ryzyko powikłań. Zabieg trwa 30 min do 1 godz.

Doktor Grzesiak jest wybitną specjalistką w przeprowadzaniu przeszczepu własnego tłuszczu (LIPOFILLING). Jest to jej znak rozpoznawczy w środowisku lekarzy chirurgii plastycznej. Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna liczba zabiegów przeszczepu tłuszczu, dają gwarancję bezpieczeństwa i doskonałych efektów. 

Dodatkowe informacje

Jak długo utrzymuje się efekt?

Do 10 lat.

W jakim czasie od zabiegu będzie widoczny efekt?

30 dni.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, po zabiegu nie ma blizn na twarzy.

Cena

4000 – 10 000 PLN

Efekty zabiegów

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.