Microlipofiling

Microlipofiling, czyli autologiczny przeszczep tłuszczu opiera się na wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej zarówno do wygładzenia bruzd, korekcji zmarszczek, powiększania ust, modelowania sylwetki, powiększania biustu, powiększania pośladków czy też uzupełnieniu ubytków spowodowanych urazami, chorobami i wadami wrodzonymi.

Czytaj więcej

Jak usunąć zmarszczki na czole?

Zmarszczki na czole są nieodłącznym wyrazem mimiki i ekspresji twarzy. Marszczymy czoło w skupieniu, gdy się złościmy lub martwimy. Gdy razi nas słońce lub dajemy wyraz zdziwieniu. Zmarszczki na czole wyraźnie określają nasz wiek i stan zdrowia. Można je akceptować lub ich nienawidzić. I co zrobić, gdy się ich nie lubi?  Jak się pozbyć zmarszczek na […]

Czytaj więcej

Operacja uszu – częste powody, sposób leczenia

Do kogo skierowane są operacje uszu? Kiedy można wykonać zabieg korekcji? Czy operacja uszu jest bezpieczna? Ile kosztuje zabieg?

Czytaj więcej

Powiększanie pośladków – skuteczne sposoby na zgrabną pupę

Powiększanie pośladków staje się coraz bardziej popularną metodą modelowania kobiecego ciała. Jak powiększyć i podnieść pośladki? Czy to bezpieczne i trwałe?

Czytaj więcej

Opuchnięte powieki – przyczyny i sposoby na usunięcie opuchlizny

Opuchnięte powieki przeszkadzają w prawidłowym widzeniu, w korzystaniu z okularów oraz nadają twarzy zmęczonego, przedwcześnie postarzałego wyglądu. Jakie są najczęstsze przyczyny opuchniętych powiek? Choroby czy może czynniki genetyczne? W poniższym artykule podpowiemy jak rozpoznać różnice, jak leczyć i zapobiegać opuchniętym powiekom.

Czytaj więcej

Sprawdzone sposoby na wypełnianie policzków

Między 35. a 40. rokiem życia obserwujemy na skórze twarzy i szyi pierwsze zmiany, które świadczą o upływającym czasie. Skóra staje się cieńsza, a rysy powoli tracą swój owal. Pod oczami często pojawiają się doły, zwane „dolinami łez”. Jakie są sposoby na cofnięcie zegara? Czym można wypełnić policzki i poprawić kontur twarzy?

Czytaj więcej

Ujędrnianie biustu – jak poprawić wygląd piersi?

Wbrew obiegowej opinii piękno kobiecego biustu nie polega na jego rozmiarze. A przynajmniej nie wyłącznie na wielkości. Od rozmiaru miseczki ważniejsza jest ich symetryczność oraz jędrność. Jak dbać o piersi w domowych warunkach? Jak ujędrnić biust? Kiedy udać się do specjalisty, by poprawił jędrność piersi? Na powyższe pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Czytaj więcej

Biust po ciąży – jak wrócić do formy?

Okres ciąży w życiu kobiety to magiczny czas. Radosne oczekiwanie, przygotowania i plany na przyjęcie nowego członka rodziny. Ciało przyszłej matki zmienia się, by stworzyć warunki życia dla noworodka. Jak jednak powrócić do formy po okresie ciąży? Jak przywrócić biustowi po ciąży wcześniejszy wygląd?

Czytaj więcej

Odstające uszy – zabieg dla każdego

Otoplastyka to zabieg chirurgiczny polegający na korekcie uszu. Kiedy można zdecydować się na operację uszu? Kto najczęściej zgłasza się do chirurga? Jakie wady uszu można skorygować? Jak wybrać specjalistę do wykonania otoplastyki?

Czytaj więcej

Zmarszczki marionetki – jak się ich pozbyć?

Zmarszczki marionetki, zmarszczki smutku – tak nazywają się potocznie głębokie linie w skórze występujące po obydwu stronach ust. Ciągną się one w dół, ściągając wargi w podkówkę i nadając całej twarzy smutny, ponury lub groźny wygląd. Jakie są metody na ich usunięcie?

Czytaj więcej

Korekta nosa – jak wyprostować nos?

Masz skrzywiony nos? A może masz garb na nosie? Jak wyprostować nos? Do kogo się zwrócić? Jakie potrzebne są badania lekarskie? Komu potrzebna jest korekta nosa i jak długo trwa rekonwalescencja?

Czytaj więcej

Liposukcja podbródka – drobna korekta owalu twarzy

Nadmiar tłuszczu w okolicy podbródka, zaburzenie owalu twarzy w odcinku żuchwy, policzki chomika to częsta przypadłość zarówno u osób młodych, jak i w starszym wieku. Jak wyeliminować nieestetyczne zmiany na twarzy? Jak wygląda liposukcja podbródka?

Czytaj więcej

Jak wykorzystać tłuszcz z fałd na brzuchu do przywrócenia młodości?

Siedzący tryb życia, praca przy komputerze, zajadanie stresu i zmiany hormonalne odbijają się na naszym zdrowiu i wyglądzie. Fałdy na brzuchu szpecą sylwetkę, są powodem frustracji i niezadowolenia z własnego ciała. Jak się pozbyć fałd na brzuchu? Czy tłuszcz to samo zło?

Czytaj więcej

Lipofilling biustu – jak bezpiecznie powiększyć piersi?

Wykorzystanie tłuszczu własnego do korekty kształtu i rozmiaru piersi to obecnie najnowocześniejszy, najbardziej bezpieczny i naturalny sposób na piękny biust. Jak to się robi? Na czym polega lipofilling biustu? Jaki efekt przynosi lipofilling biustu?

Czytaj więcej

Korekta czubka nosa – sposób na piękny nos

Nos stanowi centralny punkt twarzy, nadaje jej charakteru, uroku lub wprost przeciwnie, zaburza harmonię i symetrię. Kiedy wykonuje się korektę nosa? Kto może ją przeprowadzić?

Czytaj więcej

Kobiece piersi u faceta – poważny, męski problem

Duże, odznaczające się pod koszulą piersi u mężczyzny to nie tylko problem estetyczny i wstydliwa, męska przypadłość. To przede wszystkim potencjalne źródło poważnych problemów medycznych. Sprawdź jakie są symptomy ginekomastii i sposoby na leczenie.

Czytaj więcej

Powiększanie biustu tłuszczem – wady i zalety lipofillingu

Zgrabny, jędrny biust to marzenie każdej kobiety. Piersi zdobią i przyciągają uwagę. Nic więc dziwnego, że operacje powiększania i ujędrniania piersi są najczęściej na świecie wykonywanymi zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej. Jak wygląda powiększanie biustu tkanką tłuszczową? Kto może sobie pozwolić na taki zabieg? Zapraszamy do lektury artykułu.

Czytaj więcej

Zmarszczki na szyi – jak je usunąć?

Zmarszczki na szyi, podobnie jak kondycja dłoni, szybko ujawniają prawdziwy wiek, nawet jeśli twarz pozostaje stosunkowo gładka i młoda. Dlaczego powstają zmarszczki na szyi? Jak się z nimi uporać? Medycyna estetyczna czy plastyczna?

Czytaj więcej

Jak podnieść brwi? Skuteczny sposób na odmłodzenie twarzy

Chirurgiczne podniesienie brwi jest skutecznym sposobem na poprawę górnej części twarzy. Kiedy zdecydować się na korektę brwi i czoła? Jak przeprowadza się zabieg podniesienia brwi? Jakie badania należy wykonać przed operacją?

Czytaj więcej

Lipomastia – męski problem

Lipomastią nazywamy nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy piersi u mężczyzn. Przypadłość ta dotyka panów w różnym wieku. Czym lipomastia różni się od ginekomastii? Czy lipomastia jest groźna? Jak leczyć lipomastię?

Czytaj więcej

Jak wygląda biust przed i po operacji powiększenia?

Jak będą wyglądały moje piersi po operacji powiększenia? – to pytanie zadaje każda pacjentka, która zdecydowała się na zmianę rozmiaru swojego biustu. Czy będą naturalne? Czy wszyscy zauważą zmianę? Wszystko zależy od sposobu powiększenia, jaki przyjmie kobieta w porozumieniu z lekarzem prowadzącym. Jakie metody są dostępne w dzisiejszych czasach? Którą wybrać?

Czytaj więcej

Czy istnieją naturalne sposoby na powiększanie biustu?

Duży, proporcjonalny, jędrny biust to marzenie wielu kobiet. Panie, które nie mogą się poszczycić naturalnie pięknymi piersiami szukają sposobów na powiększenie ich za wszelką cenę. Czasami jednak cena ta okazuje się być zbyt wysoka. Zwłaszcza, gdy kobiety płacą swoim zdrowiem, okaleczeniem lub groźnymi powikłaniami. W poniższym artykule przedstawimy bezpieczne i rekomendowane sposoby powiększania biustu.

Czytaj więcej

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.