Microlipofiling

Microlipofiling, czyli autologiczny przeszczep tłuszczu opiera się na wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej zarówno do wygładzenia bruzd, korekcji zmarszczek, powiększania ust, modelowania sylwetki, powiększania biustu, powiększania pośladków czy też uzupełnieniu ubytków spowodowanych urazami, chorobami i wadami wrodzonymi.

Czytaj więcej

Liposukcja podbródka – drobna korekta owalu twarzy

Nadmiar tłuszczu w okolicy podbródka, zaburzenie owalu twarzy w odcinku żuchwy, policzki chomika to częsta przypadłość zarówno u osób młodych, jak i w starszym wieku. Jak wyeliminować nieestetyczne zmiany na twarzy? Jak wygląda liposukcja podbródka?

Czytaj więcej

Jak wykorzystać tłuszcz z fałd na brzuchu do przywrócenia młodości?

Siedzący tryb życia, praca przy komputerze, zajadanie stresu i zmiany hormonalne odbijają się na naszym zdrowiu i wyglądzie. Fałdy na brzuchu szpecą sylwetkę, są powodem frustracji i niezadowolenia z własnego ciała. Jak się pozbyć fałd na brzuchu? Czy tłuszcz to samo zło?

Czytaj więcej

Lipofilling biustu – jak bezpiecznie powiększyć piersi?

Wykorzystanie tłuszczu własnego do korekty kształtu i rozmiaru piersi to obecnie najnowocześniejszy, najbardziej bezpieczny i naturalny sposób na piękny biust. Jak to się robi? Na czym polega lipofilling biustu? Jaki efekt przynosi lipofilling biustu?

Czytaj więcej

Korekta czubka nosa – sposób na piękny nos

Nos stanowi centralny punkt twarzy, nadaje jej charakteru, uroku lub wprost przeciwnie, zaburza harmonię i symetrię. Kiedy wykonuje się korektę nosa? Kto może ją przeprowadzić?

Czytaj więcej

Kobiece piersi u faceta – poważny, męski problem

Duże, odznaczające się pod koszulą piersi u mężczyzny to nie tylko problem estetyczny i wstydliwa, męska przypadłość. To przede wszystkim potencjalne źródło poważnych problemów medycznych. Sprawdź jakie są symptomy ginekomastii i sposoby na leczenie.

Czytaj więcej

Powiększanie biustu własnym tłuszczem – wady i zalety lipofillingu

Zgrabny, jędrny biust to marzenie każdej kobiety. Piersi zdobią i przyciągają uwagę. Nic więc dziwnego, że operacje powiększania i ujędrniania piersi są najczęściej na świecie wykonywanymi zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej. Jak wygląda powiększanie biustu tkanką tłuszczową? Kto może sobie pozwolić na taki zabieg? Zapraszamy do lektury artykułu.

Czytaj więcej

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.