Lifting twarzy Warszawa – opis zabiegu

W trakcie zabiegu mięśnie podwieszane są do tkanek głębszych tzw. SMAS. Następnie chirurg plastyczny Warszawa – dr Grzesiak usuwa nadmiar skóry. Aby zminimalizować widoczność zabiegu, szwy mogą być ukryte we włosach i naturalnych fałdach skóry przed i za uchem. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym i trwa ok. 2-3 godz. Po zabiegu Pacjent ma przyklejone małe plasterki za i przed uchem. W okresie rekonwalescencji należy ograniczyć nadmierną aktywność fizyczną. Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są już po około 7 dniach – wtedy Pacjent może wrócić do pracy. Całkowite gojenie trwa 3 tygodnie. Po zabiegu, Pacjent może oczekiwać długotrwałych efektów, które będą zależeć od indywidualnych cech skóry oraz od stylu życia. W celu uzyskania najlepszych wyników zaleca się stosowanie odpowiedniej pielęgnacji skóry oraz unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce.

Na czym polega lifting twarzy – dodatkowe informacje

W jakim czasie od zabiegu można zobaczyć efekt?

Pierwsze efekty zabiegu mogą być widoczne już po tygodniu. Warto jednak odczekać minimum 14 dni, aby zobaczyć pełen obraz wykonanego liftingu twarzy i szyi.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Chirurgiczny lifting twarzy daje długotrwały efekt, który utrzymywać może się nawet do 10 lat.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie, zabieg przeprowadzony przez dr Grzesiak jest bezbolesny, ze względu na przeprowadzanie go w znieczuleniu ogólnym.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Lifting twarzy jest w pełni bezpieczny. Warto jednak pamiętać, że osoby z nadciśnieniem muszą mieć uregulowane ciśnienie krwi.

Lifting twarzy Warszawa – cennik

Koszt zabiegu liftingu twarzy Warszawa waha się od 15 000 do 18 000 PLN

Lifting twarzy przed i po

Lifting szyi i twarzy to skuteczny i bezpieczny zabieg, pozwalający na poprawę wyglądu skóry i przywrócenie jej młodość. Przed przystąpieniem do zabiegu, ważne jest, aby skonsultować się z doświadczonym chirurgiem plastycznym i przestrzegać zaleceń dotyczących przygotowania do zabiegu oraz okresu rekonwalescencji. Medycyna estetyczna Warszawa, oferowana przez Klinikę Grzesiak to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy, gdzie wykonasz bezpieczny i skuteczny zabieg liftingu. Sprawdź efekty

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.