Liposukcja Warszawa – opis zabiegu

Najczęściej Pacjenci chcą usunąć nadmiar tłuszczu z brody, policzków i szyi. To właśnie dlatego liposukcja Warszawa bardzo często jest łączona z innymi zabiegami takimi jak plastyka powiek czy lipofilling twarzy.

Lipofilling, czyli autologiczny przeszczep tłuszczu polega na wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej w celu wygładzeniu bruzd, korekcji zmarszczek, wypełnienia ust, a także w uzupełnieniu ubytków spowodowanych urazami, chorobami czy wadami wrodzonymi. Tkankę tłuszczową pobiera się najczęściej z fałd brzusznych bądź z przyśrodkowych powierzchni ud i kolan. Następnie poddaje się ją frakcjonowaniu i odpowiednio przygotowaną przeszczepia w dowolnej ilości. Tłuszcz pozostaje w tkankach przez resztę życia. Lipofilling można połączyć z plastyką powiek górnych i dolnych oraz liftingiem twarzy. Liposukcja wykonywana jest za pomocą cienkich kaniuli, które wprowadzamy pod skórę.

Dodatkowe informacje

W jakim czasie od zabiegu można zobaczyć efekt?

Efekty liposukcji widoczne są już po upływie około 10 dni.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Decydując się na wykonanie liposukcji w Klinice Grzesiak, możesz liczyć na efekt utrzymujący się do 10 lat.

Czy zabieg jest bolesny?

Odsysanie tłuszczu, które wykonuje dr Grzesiak – chirurg plastyczny Warszawa to zabieg, który powodować może bolesny dyskomfort. Szczególnie w miejscach pobrania tłuszczu pojawić mogą się bolesne sińce, które należy masować.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, zabieg liposukcji jest w pełni bezpieczny.

Liposukcja brzucha – cena

Liposukcja brzucha Warszawa to koszt rzędu 4 000 – 15 000 PLN

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.