Podniesienie biustu Warszawa – opis zabiegu

Plastyka piersi polega na podniesieniu brodawek piersiowych, ich zmniejszeniu oraz usunięciu nadmiaru skóry z pozostawieniem pionowej blizny od brodawki do fałdu piersiowego. Dzięki temu następuje poprawa kształtu piersi i jej położenia z uzyskaniem symetrii. Zabieg można łączyć z wszczepieniem implantów piersiowych lub przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej, co pozwala na uzyskanie większego rozmiar biustu i lepsze napięcie skóry. Podniesienie biustu odbywa się w znieczuleniu ogólnym i trwa tak ok. 3 godz. Po zabiegu, pacjentka ubierana jest w specjalny biustonosz pooperacyjny, który ma na celu właściwe podtrzymanie biustu.

Zabieg podniesienia biustu – dodatkowe informacje

W jakim czasie od zabiegu można zobaczyć efekt?

Operacja podniesienia biustu daje efekty, które widoczne są mniej więcej po 30 dniach od zabiegu.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Decydując się na podniesienie biustu po ciąży bądź z innego powodu możesz liczyć na efekt utrzymujący się od 5 do 15 lat.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg podniesienia piersi Warszawa jest bezbolesny. Wykonując go w warszawskiej Klinice, pod czujnym okiem Dr Grzesiak masz pewność, że wykonany będzie on z dużą delikatnością.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, lifting biustu Warszawa to zabieg w pełni bezpieczny pod warunkiem, że zdecydujesz się na przeprowadzenie go w renomowanym miejscu. Jednym z nich jest Klinika Grzesiak w Warszawie.

Podniesienie biustu cena – Warszawa

Operacja podniesienia biustu, jaką wykonuje chirurg plastyczny Warszawa – Dr Grzesiak to koszt 10 000 – 20 000 PLN

Lifting biustu – efekty zabiegów

Podniesienie piersi Warszawa to zabieg przynoszący wiele korzyści estetycznych. Efekty zabiegu uzależnione są od wielu czynników, takich jak wiek pacjentki czy ilość nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej w okolicach piersi. Medycyna estetyczna Warszawa i oferowany w jej ramach lifting biustu pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów. Pacjentki korzystające z usług Kliniki Grzesiak doświadczają widocznej poprawy kształtu i wyglądu swojego biustu. Piersi stają się bardziej uniesione i jędrne, a skóra w okolicach piersi jest gładka i elastyczna. W efekcie tego pacjentki zwykle czują się bardziej pewne siebie i zadowolone z wyglądu swojego ciała. W Klinice Grzesiak masz możliwość podniesienia piersi transferem własnego tłuszczu, co sprawdza się zwłaszcza u kobiet, które chcą uniknąć blizn na piersiach.

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.