Usuwanie cieni pod oczami Warszawa – o zabiegu

Plastyka powiek górnych i dolnych Warszawa pozwala na usunięcie obwisłej skóry pod oczami oraz jej fałdów opadających na rzęsy. Po przeprowadzonym zabiegu operacyjnym Twoje oczy wyglądać będą na wypoczęte. To pierwsza, a zarazem najważniejsza operacja odmłodzenia twarzy. Aby zminimalizować ryzyko jej widoczności, nacięcia biegną zazwyczaj w naturalnym załamaniu skóry na obu powiekach – dolnej i górnej. Na górnej powiece cięcie prowadzone jest w fałdzie powiekowym, następnie redukuje się torebki tłuszczowe oraz usuwa nadmiar skóry. Na powiece dolnej cięcie umiejscowione jest pod rzęsami. Do zszycia cięć stosuje się bardzo cienkie szwy.

Dodatkowo chirurg plastyczny Warszawa – Dr Grzesiak wszczepia tkankę tłuszczową w dolinę łez: na kość, pod mięsień i pod skórę, tak aby policzek wyglądał naturalnie. Warto dodać, że decydując się na zabieg w Klinice Grzesiak, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości – Dr Grzesiak wykonuje je już od 20 lat. Jej autorska technika pozwala na podparcie oczodołu kostnego i zapobieganie wywijania powieki dolnej w starszym wieku.

Korekta powiek górnych Warszawa – dodatkowe informacje

W jakim czasie od zabiegu można zobaczyć efekt?

Pierwsze widoczne efekty zabiegu likwidacji cieni pod oczami Warszawa, zauważyć możesz już po około 10 dniach.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Przeprowadzane przez nas zabiegi wykonywane są z najwyższą starannością, dlatego ich efekty utrzymują się przez 10-15 lat.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg na cienie pod oczami Warszawa przeprowadzany przez Dr Grzesiak jest bezbolesny. Jedynym dyskomfortem, jaki może się pojawić, jest łzawienie oczu.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, jest to w pełni bezpieczny zabieg.

Cena

Cena zabiegu usuwania cieni pod oczami Warszawa oscyluje wokół 6000 – 15000 PLN.

Efekty zabiegów likwidacji cieni pod oczami Warszawa

Blefaroplastyka Warszawa to zabieg chirurgiczny mający na celu poprawę wyglądu powiek. Może on dotyczyć zarówno górnej, jak i dolnej powieki, a efekty są zwykle bardzo zadowalające. Usunięcie nadmiaru skóry i tłuszczu powoduje, że powieki stają się bardziej napięte i gładkie. W rezultacie cała twarz nabiera młodszej i bardziej wypoczętej aparycji. Zabieg ten jest szczególnie popularny u osób, które z powodu opadających powiek lub worków pod oczami wyglądają na zmęczone i zestresowane. Dr Grzesiak usuwa także przepukliny tłuszczowe na powiekach górnych oraz dolnych. Dzięki szybkiemu działaniu, z pierwszych efektów możesz cieszyć się już po 10 dniach.

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.