Korekta nosa Warszawa – opis zabiegu

Korekta przegrody nosowej polega na usunięciu małych części chrząstek, kości, ale także wszyciu przeszczepów chrzestnych, aby nos miał dobra konstrukcje i symetryczne ściany. Nos jest w centralnej części twarzy, co jest bardzo ważnym elementem urody. Jeżeli jest on za szeroki, Dr Grzesiak przesuwa skrzydełka u podstawy. W przypadku gdy podczas operacji rekonstrukcji nosa wykonywana jest korekta przegrody nosowej, umieszczana jest w nim płytka silikonowa na 7 dni. Operacja plastyczna nosa Warszawa bardzo często jest wykonywana przez 2 lekarzy jednocześnie. Laryngolog koryguje przegrodę nosową, a chirurg plastyk operuje nos zewnętrzny. Operacja kompleksowa nosa, zwana rekonstrukcją zapewnia piękny wygląd nosa i zwiększa jego drożność, co wpływa na poprawę oddychania.

Jednoczesny zabieg daje bezpieczeństwo, ponieważ są tylko raz wykonane ciecia w nosie, co gwarantuje poprawne blizny. Nos należy operować tylko raz w życiu, gdyż pełni on funkcję oddechową, a kilkukrotne zabiegi mogą sprawić, że zapadnie się zarówno grzbiet jak i przegroda. Dr Grzesiak wykonuje zawsze symulacje nosa na zdjęciach pacjenta podczas wizyty, aby można było obejrzeć swój wizerunek na komputerze i podjąć odpowiednią decyzję. Taka symulacja ułatwia komunikację pomiędzy chirurgiem a pacjentem, aby wspólnie podjęli decyzje co do zakresu zabiegu operacyjnego. Należy pamiętać, że po korekcji nosa Warszawa, znajdować się w nim będą setony przez 2 dni od zabiegu. Proces gojenia rany z kolei wynosi od 7 do 10 dni, a po tym czasie usuwane są szwy i gips. Przez miesiąc od zabiegu korekcji nosa Warszawa nie należy uprawiać sportu i wykonywać dużego wysiłku. Efekt końcowy widoczny jest po około 3 miesiącach, kiedy całkowicie zejdzie opuchlizna.

Korekta przegrody nosowej Warszawa – dodatkowe informacje

W jakim czasie od zabiegu można zobaczyć efekt?

Pierwsze efekty zabiegu zauważyć można już po upływie 7-10 dni. Na całkowite zejście opuchlizny trzeba jednak czekać około 3 miesięcy.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg korekty przegrody nosowej wykonuje się raz w życiu.

Czy zabieg jest bolesny?

Korekta przegrody nosa jest bolesnym zabiegiem.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Decydując się na operację plastyczną, należy wybrać doświadczonego chirurga. Wszystkie zabiegi przeprowadzane przez Dr Grzesiak są w pełni bezpieczne.

Korekta przegrody nosowej - cena

Koszt przeprowadzenia zabiegu korekty w Klinice Grzesiak wynosi 14 000 – 18 000 PLN

Korekcja nosa Warszawa – efekty zabiegów

Medycyna estetyczna Warszawa wykonywana przez Dr Grzesiak to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów. Jednym z nich jest korekcja przegrody nosa, która umożliwia zmianę kształtu, wielkości oraz jego proporcji. W praktyce może on znacząco poprawić wygląd twarzy oraz samopoczucie pacjenta. Efekty zabiegu przeprowadzanego w Klinice Grzesiak zależą przede wszystkim od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Dr Grzesiak – wysokiej klasy specjalista, wszystkie zabiegi przeprowadza zgodnie z najnowszymi standardami, z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz narzędzi chirurgicznych. Nie bez powodu więc cieszy się zainteresowaniem klientów nie tylko z Polski, ale także całego świata.

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.