Powiększenie biustu tłuszczem – o zabiegu

Powiększenie biustu własnym tłuszczem, jakie wykonuje dr Grzesiak – chirurg plastyczny Warszawa to zabieg małoinwazyjny i nie wymagający długiej rekonwalescencji po jego przeprowadzeniu. Metodę tą, w odróżnieniu od wstawienia implantów silikonowych wyróżnia nie tylko naturalny wygląd, ale także uzyskana struktura. Piersi po wypełnieniu biustu tłuszczem są miękkie i zabiegu nie trzeba powtarzać kilkukrotnie. Tłuszcz, pozostaje w piersiach przez resztę życia. Do uzyskania zadowalającego efektu wystarczą 1 do 2 zabiegów.

Powiększenie biustu tłuszczem pozwala na wypełnienie małych lub słabo rozwiniętych piersi.

Zabieg wykonuje się w następujących przypadkach:

  • poczucie, że piersi są zbyt małe;
  • utrata kształtu, elastyczności oraz zmniejszenie się piersi po porodzie;
  • wyrównanie wielkości obu piersi;
  • wady wrodzone z dużą asymetrią piersi.

Kobieta może pozbyć się dodatkowo nadmiaru tkanki tłuszczowej zalegającej na udach, brzuchu lub biodrach poprawiając tym samym swoją sylwetkę. Przez małe wkłucia podajemy kaniulą tkankę tłuszczową podskórnie tak, aby wymodelować pierś dookoła brodawki i nadać jej pożądany wygląd.

Powiększenie biustu tkanką tłuszczową odbywa się w znieczuleniu ogólnym i trwa ok. 1,5 godz. Po zabiegu, zaleca się noszenie odpowiedniego biustonosza przez 14 dni/24 h na dobę, który otrzymasz w Klinice. Należy także, ograniczyć nadmierną aktywność. Zabieg powiększenia piersi jest bezpieczny, a powikłania pooperacyjne są rzadkie. Jednym z powikłań jest utrata tkanki tłuszczowej lub niewielka asymetria. Sprawdź także – podniesienie piersi Warszawa.

Dodatkowe informacje

W jakim czasie od zabiegu można zobaczyć efekt?

Zabieg powiększenia piersi, jaki oferuje Klinika Grzesiak – medycyna estetyczna Warszawa daje widoczne efekty już po 30 dniach.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt zabiegu widoczny jest nawet przez 10 lat.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie, bolą tylko miejsca z pobrania tłuszczu, bo tam pozostają sińce.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, jest to nowoczesny i małoinwazyjny zabieg, dzięki któremu nie pozostają żadne blizny.

Cena

Koszt powiększenia biustu tłuszczem Warszawa oscyluje wokół 8000 – 15000 PLN

Efekty zabiegów

Choć każdy organizm reaguje inaczej, efekty powiększania biustu własnym tłuszczem pozwalają na naturalnie wyglądające zwiększenie objętości piersi przy jednocześnie wysokiej trwałości zabiegu. Dodatkowo poddanie się tej metodzie poprawy wyglądu swojego ciała nie niesie za sobą przykrych powikłań. Warto pamiętać, że chcąc uzyskać zadowalające efekty zabiegów, warto skorzystać z oferty profesjonalisty – Dr Grzesiak.

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.