Zmniejszenie biustu Warszawa – opis zabiegu

Zabieg pomniejszania piersi Warszawa wykonuje się poprzez pionowe nacięcie skóry piersi, wyznaczając tym samym obszar tkanek do wycięcia oraz nową pozycję brodawki piersiowej. Chirurg plastyczny Warszawa – Dr Grzesiak usuwa się tkankę piersiową, tłuszcz i skórę. Linia nacięcia zależy od wielkości, stopnia opadania piersi i warunków anatomicznych pacjentki. Piersi po zabiegu mogą być obrzęknięte.

Decydując się na wykonanie zabiegu w Klinice Grzesiak możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Dla zminimalizowania widoczności blizn po zabiegu, oferujemy zmniejszenie piersi Warszawa z jednym, pionowym nacięciem w kierunku do fałdu podpiersiowego. Ta technika minimalizuje liczbę blizn i daje możliwość osiągnięcia naturalnego kształtu piersi.

Pomniejszanie piersi wykonuje się w znieczuleniu ogólnym, a sam zabieg trwa ok. 2-3 godz. Okres rekonwalescencji wynosi 14-18 dni. W tym czasie pacjentka ma przyklejone małe plasterki na liniach cięcia. Nie należy korzystać z kąpieli w wannie, można brać prysznic. Należy unikać wysiłku fizycznego przez okres 30 dni. Dodatkowo w pierwszym miesiącu należy nosić biustonosz, który ma na celu podtrzymanie piersi i zabezpieczenie świeżych blizn.

Redukcja piersi Warszawa – dodatkowe informacje

W jakim czasie od zabiegu można zobaczyć efekt?

Pierwsze efekty redukcji piersi Warszawa widoczne są po 45 dniach.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt przeprowadzonego zabiegu w Klinice Grzesiak utrzymuje się od 5 do 10 lat.

Czy zabieg jest bolesny?

Sam zabieg zmniejszania piersi Warszawa nie jest bolesny, jednak pacjentka może odczuwać dyskomfort w postaci pełnych piersi.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg przeprowadzany przez Dr Grzesiak jest bezpieczny. Traktowany może być więc terapeutycznie po 40 roku życia.

Cena

Cena zabiegu pomniejszania piersi wynosi 12 000 – 18 000 PLN

Efekty zabiegów pomniejszania piersi Warszawa

Zmniejszenie biustu to zabieg, który przynosi wiele korzyści zarówno pod względem estetycznym, jak i zdrowotnym. Wiele kobiet z nadmiernie dużym biustem często cierpi z powodu dolegliwości takich jak bóle pleców, szyi i ramion, a także problemów z oddychaniem. Innym problemem z jakim zmagają się pacjentki jest dyskomfort i ograniczenia w codziennym życiu, zwłaszcza w przypadku wykonywania aktywności fizycznej. Zabieg zmniejszenia piersi sprawia, że kobieca sylwetka jest bardziej harmonijna i proporcjonalna, co przekłada się na lepsze samopoczucie i większą satysfakcję z wyglądu.

W Klinice Grzesiak oferujemy także zabiegi dedykowane dla Pań, które borykają się ze zbyt małym biustem. Sprawdź – powiększanie biustu tłuszczem Warszawa.

© 2021 Klinika Grzesiak. Wszelkie prawa zastrzeżone.